Aydem‘de Kariyer Fırsatı

SAP projesi için;Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun takım arkadaşları arıyoruz.

Aydem’ den Kredi Kartı İle Ödeme Kolaylığı

Elektrik faturası ödemelerinde müşterilerimize kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunmaya başladık. Aydın, Denizli ve Muğla illerindeki, müşterilerimiz elektrik fatura ödemelerini kredi kartına 2 ila 9 aya kadar taksitlendirebilecektir.

AYDEM ENERJİSİNİ ÇALIŞANLARINDAN ALIYOR

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. satış ekibi Denizli’de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Tüm enerji satış ekibinin katıldığı toplantıda, Aydem Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ceyhan Saldanlı, çalışanlara şirket hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yeni yıl beklentilerini paylaştı.

Denizli Barosu Elektriğini Aydem’den Alıyor

Aydem Elektrik Denizli Barosu üyelerine özel indirimli elektrik kampanyası düzenledi.

Denizlispor Forması Kazananlar Listesi

Facebook sayfamızdan Aydem Bilet uygulaması formunu doldurarak Denizlispor forması kazanan ilk 350 kişinin listesi açıklanmıştır.

Elektrik Dolandırıcıları İle İlgili Basın Açıklaması

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Vergi Birincisi Oldu

Gediz Elektrik 83. İzmir Enternasyonel Fuarı'nda

Gediz Elektrik ve Denizbank'tan Ödeme Avantajı Sağlayan Önemli İşbirliği

Gediz Elektrik, DenizBank ile üreticilere ödeme avantajı sağlayan bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği çerçevesinde, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

Aydem Elektrik ve DenizBank’tan Ödeme Avantajı Sağlayan Önemli İşbirliği

Aydem Elektrik, DenizBank ile Üreticilere ödeme avantajı sağlayan bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği çerçevesinde, Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

1 | 2 |     Sonraki »   Enson