Elektrik Dolandırıcıları İle İlgili Basın Açıklaması

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Vergi Birincisi Oldu

Gediz Elektrik 83. İzmir Enternasyonel Fuarı'nda

Gediz Elektrik ve Denizbank'tan Ödeme Avantajı Sağlayan Önemli İşbirliği

Gediz Elektrik, DenizBank ile üreticilere ödeme avantajı sağlayan bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği çerçevesinde, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

Aydem Elektrik ve DenizBank’tan Ödeme Avantajı Sağlayan Önemli İşbirliği

Aydem Elektrik, DenizBank ile Üreticilere ödeme avantajı sağlayan bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği çerçevesinde, Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

Kamuoyuna Duyuru

Soma'da yaşanan ve milletimizi derin üzüntüye sevk eden elim kazada hayatını kaybeden/yaralanan kardeşlerimizin ödenmemiş elektrik tüketim bedelleri grubumuza ait Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş tarafından karşılanacaktır.

Baş Sağlığı Mesajı

Soma'da gerçekleşen maden kazasında yaşamını yitiren maden işçilerine Allah'tan rahmet, yaralı işçilerimize acil şifa, ulaşılamayan maden işçilerinin ailelerine ve yakınlarına sabır diliyoruz.

Elektrik Dolandırıcılarına Dikkat!

Değerli Müşterilerimiz, Çeşitli telefon numaralarından arayarak, "Aydem'den arıyoruz, önümüzdeki 10 yıl için % 25 bedava elektrik kazandınız." vaadiyle müşterilerimizden kredi kartı bilgileri talep edildiği tespit edilmiştir. Bu tür vaatlere itibar edilmemesi ve kredi kartı bilgilerinin kesinlikle paylaşılmaması önemle rica olunur. Saygılarımızla

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. Yeni Sitesi Yayında

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. web sayfası www.aydemedas.com adresinde hizmet vermektedir.

Aydem'e İki Ödül Birden

Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, 2012'nin en başarılı KSS projelerini belirledi. AYDEM, 'Leylekler Ölmesin' projesiyle 'Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Üçüncülük ve Örnek Çevre Stratejisi Ödüllerine layık görüldü.

1 | 2 |     Sonraki »   Enson