LÖSEV Kumbara Projesi

LÖSEV Kumbaraları Damlaya Damlaya Umut Olmaya Devam Ediyor.

Aydem Sınıf Kitaplığı Projesi

‘Bir Kitap Paylaş Geleceğe Enerjimiz Kalsın’ sloganı ile ‘Aydem Sınıf Kitaplığı’ projesini hayata geçiriyoruz. Aydem ‘Hayatımız Enerji’ sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında, kitap bağışı yapacak gönüllülerin katkılarıyla toplanacak kitaplar sayesinde ‘Aydem Sınıf Kitaplığı’ oluşturacağız.

Aydem İstihdamındaki Eşitlikçi Oranı İle Kurumsal Gelişimini Sürdürüyor

Aydem İstihdamındaki Eşitlikçi Oranı İle Kurumsal Gelişimini Sürdürüyor

Capital500 Sektör Araştırması

Türkiye’nin en büyük şirketlerinin yer aldığı Capital500 listesinde Enerji-Petrol sektörü dağılımında: Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. 10. sırada, Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. 18. sırada, Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. 39. sırada, Bereket Enerji 41. sırada yer aldı. Ayrıca Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Cirosunu en çok artıran ilk 25 şirket sıralamasında 1. sırada yer aldı.

Türkiye’nin Enerji Vizyonu

Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan SALDANLI TGRT Haber’de yayınlanan “Türkiye’nin Enerji Vizyonu’ adlı programa katıldı.

Yapı Kredi ve Aydem'den Çifçilere Özel İş Birliği

Yapı Kredi, Tarım Bankacılığı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği işbirliklerine yenisini ekledi. Yapı Kredi ile Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Aydem Elektrik’ten tarımsal faaliyetleri kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden çiftçiler, elektrik fatura bedellerini Yapı Kredi Verimli Kart ile ödeyebiliyor. Ayrıca fatura ödemelerini Verimli Kart ile yapan çiftçiler, hasat tarihinde geri ödeme avantajından da yararlanabiliyor.

Gediz Elektrik İzmir Ekonomisinin Rekortmeni

İzmir Ticaret Odası üyeleri arasında 2014 yılı vergilendirme döneminde İzmir ilinde en fazla Kurumlar Vergisi ödeyen rekortmen firma: Gediz Elektrik

Aydem ve Gediz'e Kurumlar Vergisi Ödülü

27. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İzmir ve Denizli’de düzenlenen “Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni” ‘ nde Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Kurumlar Vergisi Kategorisinde ödül aldı.

Bilgi Güncelleme Kampanyası

“Aydem/Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak gerçekleştirdiğimiz “Bilgi Güncelleme Kampanyası” çekilişi sonucunda büyük hediyeler sahiplerini buldu...

1 | 2 | 3 |     Sonraki »   Enson