Bilgi Güncelleme Kampanyası

“Aydem/Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak gerçekleştirdiğimiz “Bilgi Güncelleme Kampanyası” çekilişi sonucunda büyük hediyeler sahiplerini buldu...

Capital 500 Ödülleri Sahiplerini Buldu

Capital Dergisi tarafından bu yıl 18.’si düzenlenen “Capital500 Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” konulu araştırma, görkemli bir ödül töreni ile gerçekleştirildi.

Müşteri Bilgisini Güncelleyen Aydem’li Kazandı!

Müşteri bilgilerini güncelleme amaçlı, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı tarafından izinli “Bilgi Güncelleme Kampanyası” çekilişi gerçekleştirildi.

Müşteri Bilgisini Güncelleyen Aydem’li Kazandı!

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. müşteri bilgilerini güncelleme amaçlı,“Bilgi Güncelleme Kampanyası” çekilişi gerçekleştirildi.

Elektrik Dolandırıcıları İle İlgili Basın Açıklaması

İzmir ve Manisa il ve ilçelerindeki müşterilerimizi telefonla arayan bazı kişilerin müşterilerimizi dolandırmaya çalıştıkları tespit edilmiştir.

Aydem Elektrik 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması

Aydem Elektrik 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı.

Aydem‘de Kariyer Fırsatı

SAP projesi için;Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun takım arkadaşları arıyoruz.

Aydem Enerjisini Çalışanlarından Alıyor

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. satış ekibi Denizli’de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Tüm enerji satış ekibinin katıldığı toplantıda, Aydem Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ceyhan Saldanlı, çalışanlara şirket hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yeni yıl beklentilerini paylaştı.

Denizli Barosu Elektriğini Aydem’den Alıyor

Aydem Elektrik Denizli Barosu üyelerine özel indirimli elektrik kampanyası düzenledi.

Denizlispor Forması Kazananlar Listesi

Facebook sayfamızdan Aydem Bilet uygulaması formunu doldurarak Denizlispor forması kazanan ilk 350 kişinin listesi açıklanmıştır.

1 | 2 |     Sonraki »   Enson